captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: kokia gali būti minia?

Paklusni, švenčianti, maištaujanti, besimeldžianti, kovojanti, dainuojanti, linksma, niūri. Minia gali būti visokia ir įvairi. Tokią ją įvairiaspalvę ir pamatysite Nacionalinėje dailės galerijoje naujoje parodoje.  
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.
Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Kokia gali būti minia? Paklusni, švenčianti, maištaujanti, besimeldžianti, kovojanti, dainuojanti, linksma, niūri. Ji gali būti visokia ir įvairi. Tokią ją įvairiaspalvę ir pamatysite Nacionalinėje dailės galerijoje naujoje parodoje.

Tikrai nesuklystume pasakę, kad į Vudžio Aleno filmus žiūrovai keliauja tikėdamiesi geros dozės intelektualaus humoro ir geros nuotaikos. Žinomas amerikiečių režisierius, pats dažnai komiškus personažus vaidinantis savo filmuose, šį kartą vaidina pats save.

Hamleto ir Ofelijos santykiai atrodo kaip patys tyriausi ir nuoširdžiausi jaunuolių jausmai. Tačiau verčiant Viljamo Šekspyro tragedijos Hamletas puslapius viskas pasikeičia – Ofeliją vienas po kito  ištinka skaudūs smūgiai. Šiandien – tragiškas Ofelijos likimas – teatro laboratorijos „Atviras ratas rankose” – pristatomas premjerinis spektaklis „Ofelijos”. 

Kultūra jūsų namuose. Tereikia atverti duris… 

Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...