captcha

Jūsų klausimas priimtas

Drama „Naujasis pasaulis“ (Un mondo nuovo / A New World)

Filmas sukurtas pagal tikrus įvykius. 1939 metais, kai naciai vieną po kitos užkariauja Europos šalis, mažoje atokioje Viduržemio jūros Ventotenės saloje veikiančioje įkalinimo stovykloje jauni komunistai, Musolinio režimo persekiojami antifašistai Altjeras Spinelis, Ernestas Rosis ir Eudženijus Kolornis slapta rašo utopinę knygą, kuri gali tapti suvienytos Europos ateitimi. Ventotenės „Manifestu“ pavadinta knyga kalba apie taiką, vienybę ir demokratiją. Kartu tai pasakojimas apie intelektualiai ir dvasiškai stiprių žmonių draugystę, kurią stiprina sunkus pasirinkimas, rizika, drąsūs poelgiai, tolerancija ir sugebėjimas svajoti kuriant savo šalies ateities viziją. 

Praėjus 40 metų po to, kai buvo sukurtas Ventotenės „Manifestas“, Altjeras Spinelis, vienas iš Europos Sąjungos tėvų įkūrėjų, pagaliau išvydo įgyvendintą savo svajonę apie vieningą Europą: 237 balsais „už“ Europos parlamentas  Strasbūre pritarė Europos Sąjungos steigimo sutarčiai.

Režisierius: Alberto Negrin

Vaidina: Vinicio Marchioni, Isabella Ragonese, Peppino Mazzotta, Orlando Cinque, Valentina Carnelutti, Alex Cendron, Pierre Lucat

Drama

Italija

2014

N-7

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...