captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Jadvyga turi gausią šeimyną, apsupta artimųjų ir, nors yra garbingo amžiaus, tebėra  stebėtinai guvi ir sugebėjusi išsaugoti gerą ūpą. Vis dėlto kai kas jau daug metų slegia ir jos širdį. Tai – jaunėlė jos sesuo Stefanija Blaževičiūtė, gimusi 1945 – aisiais Ignalinos rajone. Sesuo, su kuria kadaise Jadvyga augo ir bendravo. Iki tol, kol vieną dieną, daugiau nei prieš penkiasdešimt metų, jaunėlė sesuo paslaptingai dingo.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Antra vakaro istorija liudija,  kaip kartais netikėtai ima ir pakrypsta vienos ar kitos paieškos. Būna, kad ieškodami vieno žmogaus, suaitriname kitus, apie kuriuos nieko nė nežinojome. Jie netikėtai atsiradę, tarsi ištraukia siūlą iš rodytos istorijos ir nudriekia naują, jau savą istoriją. Tai, ką randame ir rodome čia, Lietuvoje, gali būti labai godžiai žiūrima ir  labai toli nuo Lietuvos. Už tūkstančių kilometrų, anapus Atlanto.

Labai netikėtai  akimirką susijungė, išsiskyrė ir vėl susipynė paskutinės šio vakaro istorijos dalyvių likimo vingiai.

O viskas prasidėjo nuo straipsnio, prieš 22-ejus metus išspausdinto rajoniniame laikraštyje. Nuo graudžios informacijos apie gimdytojų nepriežiūros išsekintą rudaakį berniuką. Be abejo, tą skelbimą perskaitė ne vienas žmogus. Tačiau tik viena moteris, kaip vėliau išaiškėjo, kūrusi papuošalus net pačiai Anglijos karalienei, tą skelbimą perskaitė kiek kitaip. Širdimi.

Nacionalinė paieškų tarnyba.

Pirmadienį 19:30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...