captcha

Jūsų klausimas priimtas

Istorinė drama su Maria Bonnevie ir Gérard Depardieu „Aš esu Dina“ (I am Dina)

Filmas sukurtas pagal vienos skaitomiausių Norvegijos autorių Herbjorg Vasmo trilogijos („Dinos knyga“, „Laimės sūnus“ ir „Karnos kraitis“) pirmąją dalį.

XIX amžius. Šiaurės Norvegijos pajūryje gyvena jaunoji Dina. Dar visai maža ji tampa savo motinos skausmingos mirties kaltininke. Traumuota įvykio ir ignoruojama tėvo mergaitė ilgainiui virsta tikra laukinuke. Tik jaunas šeimos mokytojas Lorchas randa su ja bendrą kalbą: jis atveria jai muzikos pasaulį, čia ji gali išreikšti savo skausmą ir jausmus. Dar visai jauną tėvas ją ištekina už gerokai vyresnio Jakobo. Šis myli ją ir gerbia, tačiau negali priprasti prie jos nevaldomų jausmų. Nelaimingo atsitikimo metu, į kurį įsipainiojusi ir Dina, Jakobas žūsta. Po jo žūties moteris sėkmingai tvarko savo namus ir ūkį, susilaukia kūdikio. Tačiau vieną dieną sutikusi netikėtai pasirodžiusį paslaptingąjį rusą Leo, pagaliau atranda savo sielos brolį.

Norvegų prizą „Amanda“ geriausios aktorės kategorijoje pelnė Maria Bonnevie, Lečės Europos kino festivalyje pelnytas FIPRESCI prizas, Monrealio pasaulio filmų festivalyje – geriausios aktorės, publikos simpatijų apdovanojimai. Rodytas Europos šalių kino forume „Scanorama“ Vilniuje.

Režisierius: Ole Bornedal

Vaidina: Maria Bonnevie, Gérard Depardieu, Christopher Eccleston, Pernilla August, Bjørn Floberg, Hans Matheson, Mads Mikkelsen, Jorgen Langhelle, Søren Satter Lassen, Amanda Jean Kvakland

Istorinė drama

Norvegija

2002

N-14

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...