captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: Guinnesso rekordininkė Agnė Kišonaitė

Į Guinnesso pasaulio rekordų knygą galima patekti net pastačius bokštą iš lūpdažių! Gali skambėti keistai, tačiau būtent taip ir nutiko menininkei Agnei Kišonaitei. Trijų metrų aukščio skulptūrą ji sukūrė iš beveik 20 tūkstančių tūbelių, o su Guinnesso pasaulio rekordų atstovais pasirašė ilgiausią sutartį. Ir tai ne vienintelis Agnės meno projektas. Įdomaus ir iššūkių kupino likimo menininkė eksperimentuoti, laužyti rėmus ir būti ryški nebijo.
Guinnesso rekordininkė Agnė Kišonaitė.
Guinnesso rekordininkė Agnė Kišonaitė.

Tačiau kokia potekstė slypi po Agnės žodžiais, jog geras menininkas turi gyventi taip, kad nieko netektų daryti per prievartą. Ar menininkės kūriniai ir idėjos džiugina ją pačią, ir kaip požiūrius į gyvenimą lemia sudėtinga liga?

Medicinos daktaras Juozas Jankauskas susijęs su sveikata. Ir gera sveikata. Tačiau eksperimentai ir paieškos būdingos daugumai jaunų žmonių stebina net Juozo kolegas ir aplinkinius. Daugiau kaip prieš metus sporto medicinos rezidentas, susidūręs su pirmaisiais pacientais ir sportuojančiais žmonėmis pasidarė savas išvadas... Ir pats ėmėsi netipiškos, tačiau mokslo šaltiniuose palankiai vertinamos Keto arba Paleo mitybos sistemos. Ištyrinėjęs mokslinius pagrindimus, perkaitęs kalnus medicinos literatūros, iš savo raciono jis išbraukė angliavandenius ir pradėjo maitintis riebiai. Sveikatos problemų neturintis, jaunas, lieknas žmogus nutarė savo kūnu bandyti tai, ką galėtų siūlyti aktyviems ir judriems pacientams, besirūpinantiems savo sveikata ir energija. Gyvenimas iš esmės pasikeitė, neslepia Juozas, ir išvyko į Ameriką, į kasmetę keto mitybos šalininkų medikų konferenciją, pasiklausyti gydytojų, siekiančių gelbėti didžiosios valstybės piliečius nuo nutukimo. Ar tikrai atsisakius angliavandenių nušvinta dangus? Kaip neįprastas mitybos būdas pakeitė jauno gydytojo savijautą ir ką parodė nuolatos jo daromi kraujo tyrimai, siekiant išsiaiškinti šių laikų baubo cholesterolio pokyčius?

„Stilius“ vasario 5d., 19.40 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close