captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Dvi seserys, Romualda ir Danguolė,  augusios gausioje šeimoje ir pratusios kad ir kas būtų, laikytis su artimaisiais išvien, niekaip negali susitaikyti su mintimi, kad štai jau pusė amžiaus nieko nežino apie dar dvi, vyresniąsias seseris. Nežino, kur jos šiandien, kaip laikosi, nežino net ar tebėra gyvos. Tik veja lauk visas abejones ir tikisi, kad po šio pasakojimo ledai pajudės ir pagaliau jos galės susitikti.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Ir dar dvi istorijos, kurioms buvo itin dėmesingi laidos žiūrovai praėjusių metų pabaigoje.

Paskutinėje praėjusių metų laidoje mūsų šnekinta Rasa kalbėjo apie didžiulį norą susirasti ką  nors iš savo biologinių artimųjų. Nežinojo, kas jie, ką dar ji, įvaikinta ir užauginta kitoje šeimoje, galėtų turėti. Kai šnekinome, Rasa vylėsi, kad kas nors, žiūrintis laidą ir išgirdęs ją, galbūt atpažins giminės bruožus, sugretins panašumus su veidais iš šeimos nuotraukų.

Tik ar galėjo ji numanyti, kad tą laidą, be kitų, žiūrės ir žmogus, kuriam nereikės  spėlioti,  ką Rasos veido bruožai jam primena. Nereikės nei gretinti nei derinti 40 metų senumo faktų. Kurio širdis, vos tik paminėjus Rasos biologinį vardą ir pavardę, ims verstis kūliais, kad atsivers sena, niekada taip ir neužgijusi ir jokiais randais neužsitraukusi žaizda

Nacionalinė paieškų tarnyba.

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...