captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Emigrantai“: Sėkmingas vestuvių organizavimo verslas lietuvę įkalino rojuje – Tenerifėje gyvenanti Dovilė svajoja grįžti į Lietuvą

Dovilė Urbanaitė gimė Lietuvoje, o mokslus baigė Liverpulyje, kur studijuoti nusprendė todėl, jog Anglijoje mokėsi jos vaikinas. O štai dabar ji – Tenerifėje, į kurią atvedė kitas mylimasis. „Aš visiškai nenorėjau čia ilgai užsibūti“ – laidoje „Emigrantai“ sakys mergina, kurios gyvenimas susiklostė visiškai ne taip, kaip ji įsivaizdavo. Vilnietė niekada nesvajojo nei apie palmes, nei apie dienas paplūdimyje, užtat sėkmingas vestuvių organizavimo verslas merginą tiesiog įkalino rojuje. Dovilės Urbanaitės istorija laidoje „Emigrantai“ – šį antradienio vakarą, 19:30 per LRT televiziją.

Tenerifę daug kas vadina tobula vieta. Geras oras, skanus maistas ir įkandamos kainos. Sunku patikėti, bet Dovilei ši sala, bent iš pradžių, nė kiek nepatiko – itin didelis klimato skirtumas tarp gimtosios Lietuvos ir Tenerifės merginos adaptaciją pavertė kebliu reikalu. „Mes čia atsikraustėme rugpjūčio gale kai yra kosminis karštis“, - apie sunkumus pasakoja Dovilė. Taigi gulėdama paplūdimy po palme, Dovilė vis žiūrinėdavo Lietuvos ir Anglijos nuotraukas, kur tuo metu lijo, snigo ar krito šlapdriba ir svajojo vėl ten sugrįžti.

LRT laidos „Emigrantai“ žurnalistų kalbinti emigrantai nuolat kartoja tą patį: svarbiausia – susirasti darbą. Jei jo neturi, užsienyje esi niekas. Dabar jau buvęs Dovilės draugas siūlė merginai nedirbti ir ją išlaikyti, tačiau ji tarė griežtą ne. Pradėjusi nuo viešbučio administratorės darbo, mergina Tenerifėje įkūrė savo verslą, kurio sėkmė ją privertė likti ten. Šiandien Dovilė Urbanaitė – itin sėkminga vestuvių planuotoja. Pamažu ėmė daugėti norinčių lietuvei patikėti svarbiausią savo gyvenimo dieną. Vis dėlto, Dovilė nesitiki, kad Tenerifėje praleis visą gyvenimą, ji svajoja grįžti į Lietuvą. Pasakiški vaizdai iš Kanarų salų ir sėkmingos vestuvių planuotojos Dovilės istorija laidoje „Emigrantai“ – antradienio vakarą, 19:30 per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...