captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: Kas turi pasirūpinti, kad vaikas iš mokyklos grįžtų nesužalotas?

Smegenų trauma. Tokią diagnozę išgirdo vienuolikmetės mama, kai kruvina galva namo parėjusią dukrą jau ligoninėje apžiūrėjo medikai. Šitaip baigėsi žiemiški vaikų žaidimai. Čiuožinėjimą pakeitė stumdymasis. Galiausiai keli aptirpusio ledo luitai pataikė mergaitei į galvą.

Smegenų trauma. Tokią diagnozę išgirdo vienuolikmetės mama, kai kruvina galva namo parėjusią dukrą jau ligoninėje apžiūrėjo medikai. Šitaip baigėsi žiemiški vaikų žaidimai. Čiuožinėjimą pakeitė stumdymasis. Galiausiai keli aptirpusio ledo luitai pataikė mergaitei į galvą. Taikyta tyčia, ar ne, dabar jau ginčijasi konflikto dalyvių tėvai. Tuo metu mokykloje stengiamasi sutaikyti vaikus ir kivirčą pamiršti. Panašu, kad ir policija nepajudino nė piršto. Patyčios, smurtas ar kruvini, bet nekalti vaikiški žaidimai? Kas turi pasirūpinti, kad vaikas iš mokyklos grįžtų nesužalotas?

Kita tema. Ieškote darbo Vakarų Europoje? Būkite itin budrūs. Lietuvoje egzistuoja legalios įdarbinimo agentūros, kurios jus gali parduoti į vergovę. Su tokiomis kontoromis sudarę sutartį, ne tik nepraturtėsite, atvirkščiai - liksite be cento kišenėje ir dar niekam negalėsite pasiskųsti. Jūsų dėmėsiui - įstatymo vardu sukurtos mulkinimo schemos ir pelnymasis iš darbo ieškančių žmonių.
 

„Specialus tyrimas“, ketvirtadienį, sausio 19 dieną, 19.30 per LRT televiziją.

Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close