captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: Išskirtinis susitikimas su Lietuvos policijos vadovu

Linas Pernavas trečius metus vadovauja Lietuvos policijai. Tačiau dar nuo seniau jo gyvenimas dalijasi tarp įvairių miestų ir Ignalinos, kur yra tikrieji Lietuvos policijos vadovo namai.
Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.
Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Vilniaus Universiteto Matematikos ir Informatikos instituto profesorė, dr. Valentina Dagienė keliasi 4–5 valandą ryto. Šimtų mokslo straipsnių ir knygų autorė tikina, jog ankstyvas metas – produktyviausias. Ir prie to ją pripratino penki vaikai. Būtent tokiu metu jie dar miegodavo, o mokslininkė galėdavusi rašyti. Kokia yra moteriška dalia akademinės veiklos kontekste? Ir kuo moterys joje pranašesnės? Juk tik jos gali vienu metu ir puodus maišyti, ir mokslą daryti, ir fotografuoti, ir keliauti, ir vaikus leisti į oksfordus.

Linas Pernavas trečius metus vadovauja Lietuvos policijai. Tačiau dar nuo seniau jo gyvenimas dalijasi tarp įvairių miestų ir Ignalinos, kur yra tikrieji Lietuvos policijos vadovo namai. Kasryt jis keliasi penktą ryto, išvažiuoja iš Ignalinos ir pusę septintos jau sėdi savo kabinete departamente. Greta darbo komisaras įnirtingai sportuoja ir tiki, jog tai privalo daryti kiekvienas policininkas. Kuo dar pasižymi žmogus, nuoširdžiai tikintis savo darbu, padaręs karjerą nuo žemiausios iki aukščiausios pakopos, auginantis tris vaikus? Kokios yra jo vertybės ir kodėl Linas Pernavas savo žmoną Jūratę vadina tikruoju namų komisaru. Išskirtinis susitikimas su Lietuvos policijos vadovu ir žvilgsnis į jo netipišką kasdienybę.
 

„Stilius“ sausio 21d., 19.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...