captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

„Tikra draugystė – tik tarp vyrų,“ – nusijuoks ne vienas šio vakaro herojus. Ir susimąstys, kiek gi žmonių ateina į mūsų gyvenimą... Kiek jų patys atsivedame.   
Laidos autorė ir vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos autorė ir vedėja Palmira Galkontaitė.

„Tikra draugystė – tik tarp vyrų,“ – nusijuoks ne vienas šio vakaro herojus. Ir susimąstys, kiek gi žmonių ateina į mūsų gyvenimą... Kiek jų patys atsivedame. Tačiau ilgainiui pastebime, kad kai kurių nė vardų, veidų neprisimename, o kiti kaip gyvi, kad ir daugybę metų nematyti, neina iš galvos ir tiek. Kad kas kartą apie juos pagalvojus ima ir nudiegia maudulys – kaip jis? Gal todėl, kad tai, kas kadaise siejo, buvo tiesiog labai tikra?

Laimutis ir Eimas, abu vairuotojai, kartu jau penkiasdešimt metų. Drauge atliko karinę tarnybą Rusijoje, Vladimiro srityje. Grįžo, kiekvienas kūrė savo gyvenimą, dirbo, vedė, augino vaikus... Nepametė vienas kito, dažnai susitinka, dalijasi rūpesčiais, pasipasakoja ir apie su amžiumi juos užgriuvusius negalavimus. O nuklydę į praeities prisiminimus, vis dažniau pagalvoja apie dar vieną tarnybos armijoje bičiulį – Antaną. Kažin, kaip einasi jam? Daugiau nei keturiasdešimt metų nematytam?

Seniai suaugo, išsilakstė kas kur ir Romualdo, gyvenančios Naujojoje Akmenėje, vaikai. Už nugaros per trisdešimt metų darbo.... Išėjo į pensiją, vasarą darbuojasi sode, nesibodi jokių visuomeninių pareigų, tačiau rudens ūkanoms užslinkus, vis dažniau ima prisiminti draugą, su kuriuos dalinosi skurdžia pokario vaikyste, su kuriuo siejo ypatingas, paprastas ir nuoširdus buvimas kartu. Deja, jiedu su Aleksu išsiskyrė daugiau nei prieš keturiasdešimt metų. Apsikabino, atsisveikino ir patraukė kiekvienas savais keliais... Net nemanydami, kaip staigiai pralėks tie keturiasdešimt metų...

O trečioji vakaro istorija prasidėjo nuo kelių žodžių prašymo:  „Noriu, kad surastumėte mano seseris.“

Moteris, kuri parašė šį laišką, per Kalėdas sutiks trisdešimt ketvirtąjį savo gimtadienį. Ir lig šiol ji nieko nežino apie artimuosius, su kuriais savo gimtadieniais galėtų džiaugtis.

Nacionalinė paieškų tarnyba

Gruodžio 10 d. 18.55 val.  per LRT televiziją. Laidos autorė ir vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...