captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“

Ko gero, nėra klausimo, į kurį atsakymo negalėtų pateikti politologas, daktaras, vadinamojo „brandingo“ specialistas Darius Udrys. Prieš šešetą metų persikėlęs gyventi į Lietuvą, Jungtinėse valstijose gimęs ir augęs Darius čia tiesiog maudosi malonumuose.
Užsienio naujienų žurnalistė Jolanta Paškevičiūtė.
Užsienio naujienų žurnalistė Jolanta Paškevičiūtė.

Ko gero, nėra klausimo, į kurį atsakymo negalėtų pateikti politologas, daktaras, vadinamojo „brandingo“ specialistas Darius Udrys. Prieš šešetą metų persikėlęs gyventi į Lietuvą, Jungtinėse valstijose gimęs ir augęs Darius čia tiesiog maudosi malonumuose. „Svarbu visur ir visada justi džiaugsmą“- tikina pašnekovas. Ir viskas, ko tik imasi, jam, įdomu, ambicinga, kūrybiška. O dar Darius neslepia esąs pedantiškas optimistas, sykiais išsitraukiantis smuiką. Kuo Lietuvoje džiaugiasi žmogus, gimęs už Atlanto, tačiau visada svajojęs pagyventi senelių gimtinėje?

Jei reikėtų rinkti vieną iš šių laikų LRT televizijos ikonų, be abejonės, ji būtų užsienio naujienų žurnalistė Jolanta Paškevičiūtė. Profesionalė, kuriai teko pareiga ir laimė kalbinti pasaulio galinguosius, prisipažįsta, jog buvo tokių interviu, prieš kuriuos jai drebėjo kojos. O dar ji matė ašarų tų pačių įtakingųjų akyse. Daugiau nei dvi dešimtys metų televizijoje ir ištisas gyvenimo universitetas. Iš  gydytojų, mokslininkų ir teisininkų šeimos kilusi žurnalistė nuo mažens  intuityviai mokėsi kalbų. Kada gi jos pravertė? Nors iš to moters pomėgio anksčiau draugai net pasišaipydavo.

„Stilius“ sausio 14d., 19.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...