captcha

Jūsų klausimas priimtas

Istorinė drama „Pinigai ir galia“ (Die Pfeiler der Macht / A Dangerous Fortune)

XIX amžiaus Didžioji Britanija, karalienės Viktorijos valdymo metai. Pasakojama vienos garsiausių britų bankininkų šeimos istorija. Talentingas ir ambicingas jaunasis sūnus suvokia, kad neturi galimybių prasimušti tarp savo vyresnių, tačiau ne tokių talentingų giminaičių, todėl skandina savo apmaudą pavojingiausių Londono darbininkų kvartalų lindynėse.

XIX amžiaus Didžioji Britanija, karalienės Viktorijos valdymo metai. Pasakojama vienos garsiausių britų bankininkų šeimos istorija. Talentingas ir ambicingas jaunasis sūnus suvokia, kad neturi galimybių prasimušti tarp savo vyresnių, tačiau ne tokių talentingų giminaičių, todėl skandina savo apmaudą pavojingiausių Londono darbininkų kvartalų lindynėse. Čia įsimyli beturtę gražuolę Meizi. Supratęs, kad jų ateitis Anglijoje pasmerkta, išvyksta į Ameriką. Praleidęs ten šešerius metus ir tapęs turtingu bankininku, grįžta į tėvynę. Deja, Meizi jau spėjo ištekėti už jo geriausio draugo. Kaip pakeisti likimą, atgauti meilę, atkeršyti skriaudikams ir pasiekti valdžios aukštumas?

Režisierius: Christian Schwochow

Vaidina: Dominic Thorburn, Laura de Boer, Jeanette Hain, Thorsten Merten, Axel Milberg, Rolf Hoppe, Yvonne Catterfeld, Albrecht Schuch, Maria-Victoria Dragus

Vokietija

2016

N-7

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...