captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kino legendos: „Brižit Bardo. Klaida“ (Bardot, la méprise / The Misunderstood)

1934 metų rugsėjo 28 dieną pasiturinčio fabrikanto Bardo šeimoje gimė duktė Brižit.

1934 metų rugsėjo 28 dieną pasiturinčio fabrikanto Bardo šeimoje gimė duktė Brižit. Nors buvo griežtai auklėjama, vaikystėje mergaitė teikė daug rūpesčių, blogai mokėsi ir buvo negraži. Bet pradėjo lankyti baletą, ir čia jai nebuvo lygių. Paskui mokėsi vokalo ir tiesiog akyse gražėjo. Nusifotografavusi žurnalo viršeliui, pateko į režisieriaus Marko Alegrė akiratį. Ją įsimylėjo Alegrė asistentas Rožė Vadimas.

1956 metais Rožė Vadimas sukūrė filmą ,, Ir Dievas sutvėrė moterį“. Žmonių sąmonėje įvyko sprogimas – filmo herojė pakeitė viso pasaulio nuostatas. Po šio filmo Brižit pasipylė pasiūlymai, bet ji niekada nemokėjo atskirti šlamšto nuo vertingų filmų. Žanas Liukas Godaras, nufilmavęs ją filme ,,Panieka“, sakė: ,,Man visada atrodė, kad ji moka vaidinti, tik niekas iš jos to nereikalauja.“

Brižit Bardo nusifilmavo daugiau negu 50 filmų. Kiekviena jos šukuosena ar drabužis tapdavo mados dalyku. Ji buvo vadinama pirmąja pasaulio feministe. Kas dveji metai keitė partnerius, pagimdė sūnų, bet jo neaugino. 40-ties Brižit Bardo, nusifilmavusi savo atradėjo Rožė Vadimo filme ,,Jei Don Žuanas būtų moteris“, visam laikui paliko kiną.

Prasidėjo naujas jos gyvenimo etapas. Ji tapo vegetare, ėmė rūpintis benamiais gyvūnais. Norėdama uždirbti pinigų savo globotiniams, parašė autobiografinę knygą ,,Inicialai B.B.“ Apie kiną Brižit Bardo, jau 60 metų vadinama viena iš gražiausių pasaulio moterų, nebenori nieko girdėti. 

Prancūzija

2013

Režisierius:  David Teboul

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...