captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kino legendos: „Alenas Delonas. Išskirtinis portretas“ (Alain Delon, cet inconnu / A Unique Portrait)

Prancūzų kino legenda, neprilygstamasis Alenas Delonas beveik prieš 20 metų pareiškė paliekąs kiną.

Prancūzų kino legenda, neprilygstamasis Alenas Delonas beveik prieš 20 metų pareiškė paliekąs kiną. ,,Reikia mokėti laiku išeiti. Aš visiškai patenkintas savo kinematografine veikla, visada dariau tai, ką noriu. Bet atėjo kitas amžius, kitas tūkstantmetis, kuriame aš jau esu žmogus iš praeities.“ Pirmą kartą nusifilmavęs 22 metų, šis mėlynakis brunetas visam laikui galėjo likti tik ekrano gražuoliu, lemtingu vyru. Bet įgimtas protas ir talentas, stiprus charakteris ir valia jokių mokslų nebaigusį vyruką pavertė ryškia ir įdomia asmenybe. Jis vaidino didžiųjų Europos režisierių šedevruose, jį mylėjo gražiausios moterys, o žiūrovai žavėjosi jo magnetizmu ir ypatinga energija.

Per savo ilgą karjerą Delonas vaidino laimingus meilužius ir kenčiančiu nuo meilės be atsako vyrus, policininkus ir samdomus žudikus, kilnius vienišius ir niūrius autsaiderius. Jis visada ieškojo naujų savo talento spalvų. Kiekvienas vaidmuo buvo lyg mūšis, kurį būtina laimėti.

Šiandien Alenas Delonas – turtingas žmogus, kurio firminiu ženklu žymimi drabužiai, laikrodžiai, akiniai ir kvepalai. Bet kartu ir senas, pavargęs, vienišas žmogus, kuriam, anot jo paties, malonesnė šunų, o ne žmonių draugija.

Prancūzija

2015

Režisierius:  Philippe Kohly

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...