captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Klauskite daktaro“: Kalėdoms – dovanos pagal daktarą A. Unikauską!

Kalėdos yra tiesiog persismelkusios dovanojimo džiaugsmu. Jos teikia džiaugsmą, nes mes matome laimingus savo mylimus žmones. Didžiosios metų šventės – tai laikas, kai pamirštame save ir randame laiko savo brangiausiems, džiaugiamės duodami ir net negalvojame, o kas man iš to?
Laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė ir Alvydas Unikauskas.
Laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė ir Alvydas Unikauskas.

Laidos „Klauskite daktaro“ vedėjas profesorius Alvydas Unikauskas siūlo nestresuoti dėl kalėdinių dovanų pirkimo: „Savo artimiesiems, draugams ir kolegoms dovanokite dovanas, kurios bus naudingos jų sveikatai. Ir jeigu visai neturite laiko, mes jums pasiūlysime keletą dovanų variantų, kurias galėsite padaryti patys."

„Mes norime jus apsaugoti nuo nereikalingo pinigų leidimo ir dar labiau trokštame, kad dovana ne tik būtų naudinga sveikatai, bet iš tiesų naudojama ir branginama. Todėl tiesiog privalėjome jums pasiūlyti savo dovanų paketą“, – sako laidos vedėja Rimantė Kulvinskytė.

Pirma dovana – kompaktinė plokštelė su atpalaiduojančiomis melodijomis ar gamtos garsais. Tyrimai parodė, kad klausantis ramios muzikos sulėtėja širdies ritmas, sumažėja kraujospūdis, nerimas. „Susikurkite visą grojaraštį įvairių gamtos garsų. Leiskite mintims susitelkti į skirtingus garsus, instrumentus, melodijas. Taip pat dainuokite – tai ne tik pakelia nuotaiką, bet ir lavina plaučius“, – kviečia Rimantė. 

Kitas variantas – rankų darbo arbatos maišeliai. Į tuščius arbatos maišelius pripilkite kokių tik norite arbatžolių (ar žolelių), uždėkite arbatinį siūlą su etikete (kokia tai arbata). Pripildykite pilną dėžutę arbatos maišelių – dėžutė turi būti uždaroma. Kaip tai padaryti greičiau ir paprasčiau – žiūrėkite laidoje.

Kalėdinė dovana žiūrovams – mėgstamų atlikėjų pasirodymas laidoje:

1. Grupė „Rondo“ su Aleksandru Ivanausku-Fara – „Kalėdos ant didelio kalno“;

2. Ansamblio armonika vadovas ir vokalistas Stasys Liupkevičius – „Gromatėlę parašiau“;

3. Domilė Šemeškevičiūtė ir Karolis Tomeckis – Kauno kultūros centro sportinių šokių klubo „Sūkurys“ šokėjai. Pora yra pasaulio jaunimo 10 sportinių šokių finalistai, o jiems vadovauja Jūratė ir Česlovas Norvaišos;

4. Egidijus Sipavičius – „Krenta sniegas“.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...