captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pedro Almodovaro filmai: „Moterys ties nervų krizės riba“ (Mujeres al borde de un ataque de nerviose of)

Europos kino akademijos prizai geriausiam jaunam režisieriui Pedro Almodovarui ir geriausiai metų aktorei Karmen Maurai. 

Europos kino akademijos prizai geriausiam jaunam režisieriui Pedro Almodovarui ir geriausiai metų aktorei Karmen Maurai.  5 Ispanijos kino akademijos apdovanojimai „Goya“. Venecijos tarptautinio kino festivalio apdovanojimai už geriausią scenarijų ir geriausiai moters vaidmens atlikėjai Karmen Maurai. Nominuotas „Oskarui“ geriausio užsienio filmo kategorijoje. Nominuotas „Aukso gaubliui“ ir BAFTA apdovanojimui kaip geriausias užsienio filmas.. Iš viso juosta pelnė 21 apdovanojimą ir 23 nominacijas.

Kai Pepą Markos netikėtai pameta meilužis Ivanas, moteris stengiasi jį surasti ir sužinoti priežastis, kodėl jis taip pasielgė. Beieškodama susiduria su jo nelabai adekvataus elgesio buvusia žmona Liusija bei sūnumi Karlosu, bet apie savo meilužio likimą nieko nesužino. Tuo metu pas Pepą užsuka jos draugė Kandela, tariamai persekiojama policijos, mat paaiškėja, kad jo meilužis – teroristas. Įžeista ir pavargusi nuo nemigos moteris kreipiasi į savo advokatę, o ši pasirodo esanti būtent ta lemtinga moteris, su kuria meilužis-vyras-tėvas susiruošė atostogų. Įvykių verpetas vis smarkesnis ir į jį įsitraukia visi personažai... Tai kaip Pepai neišeiti iš proto?

(Mujeres al borde de un ataque de nerviose of  / Women on the Verge of a Nervous Breakdown)

Komedija

Ispanija

1988

N-14

Režisierius: Pedro Almodóvar

Vaidina: Carmen Maura, Antonio Banderas, Julieta Serrano, Rossy de Palma, Maria Barranco, Kiti Mánver, Guillermo Montesinos, Chus Lampreave, Ángel de Andrés López, Fernando Guillén, Eduardo Calvo

 Women on the Verge of a Nervous Breakdown
(1988) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...