captcha

Jūsų klausimas priimtas

Petro Abukevičiaus premijos laureatai 2016

„Filmuoti gamtą – ne paprasta, bet labai ypatinga užduotis, reikia fizinės ištvermės ir švento tikėjimo, jog dirbi patį reikalingiausią pasaulyje darbą“,–  mėgo sakyti garsus filmų apie gamtą kūrėjas, operatorius ir režisierius Petras Abukevičius.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.
V. Radžiūno (LRT) nuotr.

„Filmuoti gamtą – ne paprasta, bet labai ypatinga užduotis, reikia fizinės ištvermės ir švento tikėjimo, jog dirbi patį reikalingiausią pasaulyje darbą“,–  mėgo sakyti garsus filmų apie gamtą kūrėjas operatorius ir režisierius Petras Abukevičius. Jo filmai  su pasisekimu buvo rodomi   daugybėje šalių, pastebėti ir apdovanoti garsiuose  kino festivaliuose. 

Šiemet jau 17-tą kartą  įteikta Petro Abukevičiaus premija už geriausią filmą gamtos tematika. Apdovanojimas įteiktas žurnalistės Dalios Juočerytei vadovaujamai kūrybinei grupei už filmą „Didžioji paukščių paslaptis“ .

Įdomu, kad šiame konkurse profesionalumu ir kūrybiškumu rungtyniauja kino profesionalai ir mėgėjai, o konkursą nuo 1998 m.  organizuoja  Aplinkos ministerija,  Kultūros ministerija ir LRT.  

Petro Abukevičiaus premijos įteikimo ceremonija –  gruodžio 18 d., sekmadienį, 20.00 val. per LRT KULTŪRĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close