captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos humoro lygoje“ – netikėtas posūkis: laimėtoją rinks žiūrovai

Tris mėnesius trukusiame LRT projekte savo prisistatė komandos iš visos Lietuvos. Kiekvieną savaitę jos turėjo parengti po vieną pasirodymą, kurį vertino komisija. Robertas Aleksaitis, Rimantas Bagdzevičius ir Asta Baukutė – šie scenos profesionalai kiekvieną sekmadienį žarstydavo pagyras ir pastabas komandoms.

Sekmadienio vakarą žiūrovai išvys Matuizų kaimo „MTV“, Šeduvos „Sprandžinos“ ir „Komandos A“ pasirodymus. Komandos visą savaitę repetavo kartu su savo kapitonais – Dariumi Auželiu, Dariumi Petkevičiumi ir Šarūnu Banevičiumi. Dėl „Lietuvos humoro lygos“ karūnos taip pat rungėsi Vilkaviškio policininkų komanda „02“, vadovaujama Ramūno Šimukausko. Projekte savo laimę bandė ir iš pavienių dalyvių suburta komanda „X-Monai“. Jai vadovavo aktorius Sakalas Uždavinys.

Ko gero didžiausią pažangą projekte padariusios dzūkės „MTV“ itin atsakingai ruošėsi superfinalui. Moterys scenoje rodys labiausiai komisiją sužavėjusį pasirodymą „Ragana nori vaiko“. Tiesa, jis bus šiek tiek patobulintas. Kartu su dzūkėmis scenoje vaidins ir jų kapitonas. „Mes šiame projekte esame kitokios. Išlaikėme tarmišką kalbą, turime savą stilių. Visi mūsų pasirodymai yra autentiški, sugalvoti mūsų pačių. Todėl žiūrovai turėtų balsuoti už mus“, – laidoje sekmadienį (17.15 val.) kalbės komandos narė Irena Čaplikienė.

Šeduvos miestelio pasididžiavimas „Sprandžina“ žiūrovus vedžios po interneto labirintus. Komanda scenoje suvaidins pasirodymo „X Failai“ antrą dalį. Komandos kapitonas D. Petkevičius interviu metu neslėps džiaugsmo, jog yra superfinale. „Sprandžina“ projekto metu patyrė ir šilto, ir šalto. Komisija ne kartą kritikavo jų pasirinktas temas, vaidybą, scenarijų. Tačiau kapitono D. Petkevičiaus talentas išvedė komandą į priekį. Puikiai pasirodęs kapitonų kovose, aktorius sugebėjo savo auklėtiniams iškovoti vietą superfinale.

Šarūno Banevičiaus auklėtiniai „Komanda A“ projekte gavo scenos chuliganų etiketę. Drąsūs, originalūs ir nuolat stebinantys – ši komanda pelnė komisijos simpatijas ir pagyras. Komandos kapitonas neslepia – norint tapti šou lyderiais, reikėjo įdėti daug darbo. „Darbas, darbas ir dar kartą darbas. Talentas nieko nereiškia“, – savo sėkmės receptą laidoje atskleis Š. Banevičius. Panašu, kad savaitės, praleistos repeticijų salėje, nenuėjo veltui. „Komanda A“ projekte surinko daugiausia komisijos balų.

Tiesa, sekmadienį visi surinkti balai išnyks. Kas laimės projektą, spręs tik žiūrovai – komisija turės tik patariamąjį balsą. „Lietuvos humoro lygos“ gerbėjai tiesioginio balsavimo metu galės išrinkti savo favoritą. O balsuoti tikrai verta, mat komandams atiteks piniginiai prizai! „Lietuvos humoro lygos“ superfinalas – jau sekmadienį, 17.15 val. per LRT TELEVIZIJĄ! Vedėjas Andrius Rožickas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...