captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: iš taboro lūšnynų į šiltus socialinius būstus

Vilniaus miesto savivaldybei užsimojus retinti čigonų taboro gretas iškilo problemų. Iš taboro lūšnynų į šiltus, suremontuotus socialinius būstus perkelti romai laime nespinduliuoja. Vienai daugiavaikei šeimai ramybės neduoda kaimynai. Suprask, neleidžia daugiabutyje taip pat triukšmingai kaip tabore gyventi.

Vilniaus miesto savivaldybei užsimojus retinti čigonų taboro gretas iškilo problemų. Iš taboro lūšnynų į šiltus, suremontuotus socialinius būstus perkelti romai laime nespinduliuoja. Vienai daugiavaikei šeimai ramybės neduoda kaimynai. Suprask, neleidžia daugiabutyje taip pat triukšmingai kaip tabore gyventi. O štai čigonų baronu prisistatančiam Stepui nervus gadina bute atsiradęs pelėsis. Tuo metu tabore ir toliau vyksta policijos kratos, ardomos nelegalios lūšnos, už grotų sodinami narkotikų prekeiviai. 

Kita tema. Prasideda didžiosios metų šventės. Kartu su jomis ir rūpestis, kuo pavaišinti šeimą. Ant tradicinio Kūčių stalo tikrai bus ne vienas žuvies patiekalas, tačiau – ar valgysime tikrą žuvį? Prekeiviams svarbus pelnas, o ką parduoda – jau ne jų rūpestis. Nusipirkus ne vieną dieną ant ledų krūvos gulėjusią žuvį, pasmirdusi ji ar ne – jau teks nuspręsti patiems. Žinoma, ir pinigų niekas negrąžins. O jei žuvis užšaldyta? Ar neteks artimųjų vaišinti neaiškios kilmės ir jau kelių mėnesių senumo laimikiu? Kokią žuvį išties perkame ir kaip ją sugadiname patys?

„Specialus tyrimas“, ketvirtadienį 19.30 per LRT televiziją.
 

Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...