captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Laidos pradžioje paieškos, dėl kurių vienas vyras atvyko pas mus iš Lenkijos. Atvyko vykdydamas savo šeimos misiją.  Kaip kitaip galima pavadinti veiklą, į kurią sudėta tiek pastangų, tiek atkaklumo ir nepaisant, regis aklinos sienos, tiek ryžto?
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Laidos pradžioje paieškos, dėl kurių vienas vyras atvyko pas mus iš Lenkijos. Atvyko vykdydamas savo šeimos misiją.  Kaip kitaip galima pavadinti veiklą, į kurią sudėta tiek pastangų, tiek atkaklumo ir nepaisant, regis aklinos sienos, tiek ryžto? Ir visa tai tik tam, kad pavyktų surasti jo motinos, Liudmilos Čaplyginos, gimusios Vilniuje, o šiandien gyvenančios Ukrainoje, artimuosius.

Antroji vakaro istorija apie kadaise buvusią didelę šeimą, o teisingiau galėjusia būti šeima, jeigu gimdytojams būtų rūpėję ją išsaugoti. Tačiau nutiko taip, kad tos pačios moters pagimdyti septyni vaikai - broliai ir seserys -  vieną dieną  lyg smiltys vėjyje buvo išbarstyti po visą Lietuvą. Ir prireikė nemažai laiko, kad vieni kitus susirankiotų.

Ir dar viena šio vakaro istorija. Apie dvi seseris, kurioms dėl nesuvokiamų priežasčių neliko vietos jų gimdytojos namuose ir iš pažiūros  tvarkingos, gana pasiturinčiai gyvenančios moters širdyje.  Moters, kuri savo dukras tiesiog išdalijo. Išdalijo ir, regis, pamiršo. Tik ar įstengė jos dukros  susitaikyti su didžiausia vaikystės skriauda ir tuo, kad dešimtmečiams jos, dvi seserys,  buvo viena nuo kitos atskirtos?

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...