captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: avys, ūkis ir jūra – kaip visa tai dera darnios poros gyvenimo kasdienybėje?

„Dabar gyvename gerus laikus“, – atvirai džiaugiasi buvusi renginių režisierė Raimonda Jusienė, miestą iškeitusi į kaimą ir laisvę. „Ieškojome sodybos ir net nesvajojome apie ūkį. Visada sakau: toks mūsų gyvenimo būdas“. Ir augina Jusiai šimtus avių, kurias moteriai labiau patinka kirpti nei daržą ravėti. Ir viskas šioje istorijoje būtų gana įprasta ir suprantama, jei ne Raimondos vyras – tolimojo plaukiojimo kapitonas Arvidas.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

„Dabar gyvename gerus laikus“, – atvirai džiaugiasi buvusi renginių režisierė Raimonda Jusienė, miestą iškeitusi į kaimą ir laisvę. „Ieškojome sodybos ir net nesvajojome apie ūkį. Visada sakau: toks mūsų gyvenimo būdas“. Ir augina Jusiai šimtus avių, kurias moteriai labiau patinka kirpti nei daržą ravėti. Ir viskas šioje istorijoje būtų gana įprasta ir suprantama, jei ne Raimondos vyras – tolimojo plaukiojimo kapitonas Arvidas. Avys, ūkis ir jūra – kaip visa tai dera darnios poros gyvenimo kasdienybėje?

Ji – viena iš profesionaliausių televizijos serialų žvaigždžių. Apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi, gerbiama ir garbinama teatro ir televizijos žiūrovų. Tai – Larisa Kalpokaitė, tikinanti, jog puikiai žino, ką reiškia geri ir blogi laikai. „Mane, moterį, tokio amžiaus, tokio sudėjimo vis dar kviečia dirbti. Jaunystėje pastrakalioji scenoj, visi žavisi, visur tinki, bet bėga metai ir viskas baigiasi. O aš esu laukiama, turiu darbą ir išminties jį saugoti“, – pasakoja aktorė, neslepianti savo išgyvenimų. Kokius laikus šiandien gyvena pripažinta aktorė ir ką ji laiko svarbiausiu dalyku gyvenime?

Stilius, šeštadienį, gruodžio 3 d. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...