captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: atsakingos institucijos nepasiruošusios tinkamai apginti gyventojų?

Neištikimybė – viena iš skyrybų priežasčių. Būtent dėl to prieš gerą dešimtmetį išsiskyrė mūsų laidos herojus Simonas. Žmona pasuko į kairę, gandrai atnešė meilužio vaiką. Nuoskaudos pasimiršo, abu sukūrė naujas šeimas, tik štai Simoną pasivijo netikėta žinia...

Neištikimybė – viena iš skyrybų priežasčių. Būtent dėl to prieš gerą dešimtmetį išsiskyrė mūsų laidos herojus Simonas. Žmona pasuko į kairę, gandrai atnešė meilužio vaiką. Nuoskaudos pasimiršo, abu sukūrė naujas šeimas, tik štai Simoną pasivijo netikėta žinia: beveik keturi tūkstančiai eurų skolos valstybei. Už tai, kad vengė išlaikyti... žmonos linksmybių vaisių.

Kita tema. Jei artimiausiu metu kiltų karas, ar ištiktų nacionalinė katastrofa, šalyje greičiausiai įsivyrautų chaosas. Neseniai paaiškėjo, kad atsakingos institucijos nepasiruošusios tinkamai apginti gyventojų.  Į pasirengimą ekstremalioms situacijoms žiūrima formaliai. Dalis institucijų net nėra parengusios tokių situacijų valdymo planų. Pavojaus akivaizdoje – valdžia gelbėtųsi slėptuvėse, o visi kiti kaip tik išmano. Net laikinojo prieglobsčio pastatų pakaktų vos ketvirtadaliui šalies gyventojų.

„Specialus tyrimas“, ketvirtadienį 19.30 per LRT televiziją.

Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close