captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Durys atsidaro“: kultūros žurnalas

Tikriausiai girdėjote, kad Vilniuje pradėjo veikti „Vilnius Tech Park“? Apie tai išgirdo ir Skandinavija, ir kitos Baltijos šalys, mat tai didžiausias šiame regione jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas.

Tikriausiai girdėjote, kad Vilniuje pradėjo veikti „Vilnius Tech Park“? Apie tai išgirdo ir Skandinavija, ir kitos Baltijos šalys, mat tai didžiausias šiame regione jaunoms technologijų bendrovėms skirtas pastatų kompleksas. Jei dar negirdėjote, tai tik labiau įrodo, kad ten įsikūrusios įmonės kuria ateitį. Tačiau kodėl kūrybiškiausiais šiandien laikome tuos, kurie įvaldo naująsias technologijas, ir kokia yra šių laikų technologijų kultūra?

Šis tarptautinis kino festivalis buvo surengtas 2005 m. Jame pristatomi moterų kurti filmai arba filmai apie moteris. Iš pradžių, prieš dešimt metų, festivalis ieškojo moterų kuriančių kiną. Dabar ieškoti beveik nebereikia, juk festivalis jau dešimtasis.

Istorija prasidėjo tūkstantis devyni šimtai šešioliktaisiais vasario dvidešimtą dieną Čepolės kaime, dabartinėje Latvijos teritorija. Nors ne tai svarbiausia. Žmogus, kuris tą dieną gimė ten, Čepolės kaime ir jo darbai yra daug svarbesni už tą faktą, kuriai valstybei anuomet priklausė Čepolės kaimas.


Laidos vedėja Lolita Bytautaitė.

„Durys atsidaro“ – lapkričio 27 d., sekmadienį, 19.30 val. per LRT KULTŪRĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...