captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kino žvaigždžių alėja: „Kompanionas“ (Partner)

Trečias pilnametražis vaidybinis garsaus italų režisieriaus Bernardo Bertolučio filmas, kurį kritikai praminė „šizofrenišku filmu apie šizofreniją“ sukurtas, remiantis F. Dostojevskio 1846 m. kūriniu „Antrininkas“.

Trečias pilnametražis vaidybinis garsaus italų režisieriaus Bernardo Bertolučio filmas, kurį kritikai praminė „šizofrenišku filmu apie šizofreniją“ sukurtas, remiantis F. Dostojevskio 1846 m. kūriniu „Antrininkas“. Tik jo veiksmas perkeltas į Italiją.

Jaunas literatūros dėstytojas Džakobė žavisi žiauriuoju Arto teatru, plastinėmis ekspresionizmo filmų galimybėmis, dažnai kalba apie režisieriaus Godaro manifestą, užsidegęs skaito klasikinio vokiečių filmo „Nosferatu“ scenarijų. Vyriškis neabejingas gražuolei Klarai. Tačiau netrukus dėl asmenybės susidvejinimo atsiranda kupinas revoliucinių idėjų Džakobės antrininkas. Atskirti, kur yra tikrasis literatūros dėstytojas, o kur jo kopija, darosi vis sunkiau.

Drama

Italija

1968

N-14

Režisierius: Bernardo Bertolucci

Vaidina: Pierre Clémenti, Tina Aumont, Stefania Sandrelli, Sergio Tofano, Giulio Cesare Castello, Ninetto Davoli, Romano Costa, Salvatore Samperi

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...