captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Jautrios, išlauktos, atkeliavusios iš skirtingų valstybių istorijos. Privertusios gerokai pasukti galvas, narstant jas ir ieškant teisingų atsakymų.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Pradėsime nuo  paieškų, kurių nei mums, nei šių paieškų iniciatoriui vis nepavyksta išnarplioti. O juk šiuo atveju ieškome ne vieno žmogaus, o kadaise buvusios didelės šeimos. Negalėjo gi jie visi imti ir išnykti be pėdsakų.

Kita šio vakaro istorija liudija apie tai, kaip galima pamesti net pačius artimiausius - brolius, seseris, tėvus. Nežinoti, kur jie, nežinoti net ar tebėra gyvi.

Paskutinį kartą savo artimuosius vienos šeimos pirmagimis matė būdamas dvidešimties. Tuomet, kai iš gimtųjų Linkmenų buvo išlydėtas į sovietinę armiją. Dar kurį laiką iš Rusijos tolių siuntė namiškiams laiškus, nuotraukas. Tačiau ilgainiui neliko nei laiškų, nei jokio kito, bent menkiausio ženklo, liudijančio, kad tebėra gyvas. Ir šitaip nuskriejo daugiau nei trisdešimt metų. Ką turėjo manyti jo artimieji? Ar galėjo dar tikėtis, kad vieną dieną pasibelsime į jų duris?

Laidos pabaigoje istorija, kurios herojė artimųjų paieškas pradėjo išsyk, kai tik sužinojo, kad gimė ne toje šeimoje, kurioje augo. Ir,  tikėtina, būtų galėjusi  ką nors iš jų pažinti, bet tuomet, paauglystėje, tarsi pabūgo atsiversiančios tiesos. Galvojo, dar spės, dar bus laiko. Metai bėgo.  O nežinia ir ilgesys vis įkyriau smelkėsi į jos mintis ir širdį. Ir galop Kornelija, toks moters vardas, grįžo prie to, kur kadaise sustojo.

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...