captcha

Jūsų klausimas priimtas

Naujas LRT projektas – LRT OPUS Ore – ir per LRT KULTŪRĄ

Radijo stotis „LRT Opus“, kuri nuo pat įsikūrimo pradžios palaiko alternatyvią Lietuvos muziką ir vienija įdomiausius jaunosios kartos muzikos kūrėjus, pradeda naują gyvų koncertų tradiciją „LRT Opus Ore“, skirtą lietuviškų grupių ir atlikėjų kūrybai skleisti. Pirmieji „LRT Opus“  studijoje grojo – viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių „Fusedmarc“. Koncertas, kuris tiesiogiai buvo transliuojamas radijo bangomis ir internetu, šeštadienį 21.30 val. bus rodomas per LRT KULTŪRĄ 

Radijo stotis „LRT Opus“, kuri nuo pat įsikūrimo pradžios palaiko alternatyvią Lietuvos muziką ir vienija įdomiausius jaunosios kartos muzikos kūrėjus, pradeda naują gyvų koncertų tradiciją „LRT Opus Ore“, skirtą lietuviškų grupių ir atlikėjų kūrybai skleisti. Pirmieji „LRT Opus“  studijoje grojo – viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių „Fusedmarc“.

Eksperimentinės muzikos etalonas Lietuvoje - „Fusedmarc“. Audiovizualinė – gyvo elektroninio skambesio grupė į šalies muzikinę sceną įžengė 2004-aisiais, ir iš karto tapo viena aktyviausių šiuolaikinės lietuviškos muzikos ambasadorių Europoje. „Fusedmarc“ koncertų geografija apima Vokietiją, Prancūziją, Olandiją, Jungtinę Karalystę, Graikiją, Lenkiją, Rusiją. Tarp grupės aplankytų muzikos festivalių yra ir daugiau kaip 300 tūkst. lankytojų kasmet surenkantis, Budapešte (Vengrijoje) vykstantis „Sziget Festival“. „Fusedmarc“ yra vienintelė Lietuvos grupė, grojusi tokio masto muzikos renginyje.

Tiesioginiu pretekstu grupei atsirasti buvo idėja sujungti skirtingas meno rūšis. Taip siekiant išgauti originalų ir savitą meninės raiškos stilių, kurio įgyvendinimui buvo pasirinkta muzikos ir videomeno sintezė. Karjeros pradžioje grupė dažnai buvo lyginama su Vakarų intelektualiosios šokių muzikos ir alternatyviosios elektronikos žvaigždėmis, tačiau šiandien grupė atrado savo muzikinę kalbą ir tolsta nuo nusistovėjusių intelektualiosios elektronikos standartų.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...