captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Pirmosios istorijos dalyvė Aldona - viena iš tų, kuri gavo pavardę pagal radimo aplinkybes.  Rengiant laidas teko susipažinti  tarkim su Karoliais Požėlom, rastais tuometinėje Požėlos gatvėje, su Spaliais ar Vasariais, rastais būtent tais mėnesiais. O štai Aldona buvo rasta Kaune, Kuzmos gatvėje. Taip ji ir tapo Kuzmaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Tačiau kiekvienas nori pažinti savo šaknis, todėl ir gręžiasi į pradžią. Tik ką daryti, kai ta pradžia it tamsus šulinys, kuriame nepajėgi įžvelgti jokių atsakymų? Telieka viltis, kad  yra žmonių, kurie tuos atsakymu žino. To ir tikimės, šį vakarą rodydami Aldonos paieškų skelbimą.

Painios ir  senos kitos šios laidos paieškos. Pažadas, duotas mamai paskutinėmis jos gyvenimo akimirkomis. Priesakas tęsti tai, ko ši gyva būdama nespėjo. Pastangos atitaisyti buvusią skriaudą. Ir viltis, kad dar yra gyvų vienos šeimos artimųjų.

Nuo senos nuotraukos prasidėjo vienos garbaus amžiaus moters paieškų istorija.Prieš trejus metus rodydami šią nuotrauką, kvietėme atsiliepti toje nuotraukoje įamžintus žmones. Parodėme ir, regis, pamiršome.

O štai ši moteris to nepamiršo. Ir negalėjo pamiršti, kadangi toji sena nuotrauka gerokai pakeitė jos gyvenimą.

Paskutinės vakaro istorijos dalyviai, savo kailiu patyrę, kaip staigiai lekia laikas ir kad kiekviena diena gali būti paskutinė, suskubo ieškoti tų, kurie kadaise buvo artimi ir brangūs.

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...