captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kokią intrigą susikūrė dainininkė Giulija?

Žinoma maisto tinklaraštininkė Renata Ničajienė stebina savo darbštumu. Kas sezoną po gero maisto knygą, toks buvo jos ambicingas tikslas. Tad rudens gėrybių receptai jau graibstomi, o pati kulinarė laikoma viena iš nuosekliausių lietuviškos sezoninės virtuvės gaivintojų, tikinančių, jog turime vartoti savo geografinės platumos produktus. O kur toliau nuvedė Renatos ieškojimai?
Dainininkė Giulija.
Dainininkė Giulija.

Žinoma maisto tinklaraštininkė Renata Ničajienė stebina savo darbštumu. Kas sezoną po gero maisto knygą, toks buvo jos ambicingas tikslas. Tad rudens gėrybių receptai jau graibstomi, o pati kulinarė laikoma viena iš nuosekliausių lietuviškos sezoninės virtuvės gaivintojų, tikinančių, jog turime vartoti savo geografinės platumos produktus. O kur toliau nuvedė Renatos ieškojimai? Vieną dieną ji, kilusi iš bene seniausios Druskininkų giminės, savo šeimos vasarnamyje ėmėsi interjero kūrybos. Tačiau kas bendra tarp maisto, įsiklausant į sezonus, ir interjero?

Populiari dainų kūrėja ir atlikėja Giulija, neseniai atšventė 30 metų scenoje jubiliejų. Tiek laiko intriguodama klausytojus ji sugebėjo savo asmeninį gyvenimą išsaugoti paslaptyje. Nors melomanai mielai klauso Giulijos ir jos dukros dainavimo, tačiau kiek žmonių žino atlikėjos pavardę? O pati Giulija tikina nemėgstanti išskirtinio dėmesio ir net sąmoningai slepia savo sutuoktinį... Tačiau kokią intrigą susikūrė dainininkė ir kodėl ji juokauja, jog ateina laikas susirasti meilužį?  

Stilius, šeštadienį., 19.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...