captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kartą jau sukėlęs mirtiną avariją, policijos pareigūnas vėl bando išsisukti nuo atsakomybės

Veisiejuose, nedideliame Dzūkijos miestelyje, pėščiųjų perėjoje buvo sužalotas moksleivis. Mįslingo įvykio vietoje atsidūręs policijos pareigūnas sužeistą vaiką nuvežė – ne, ne į ligoninę. Paleido… mokyklos kieme.

Veisiejuose, nedideliame Dzūkijos miestelyje, pėščiųjų perėjoje buvo sužalotas moksleivis. Mįslingo įvykio vietoje atsidūręs policijos pareigūnas sužeistą vaiką nuvežė – ne, ne į ligoninę. Paleido… mokyklos kieme. Numetė, kaip šunį, o pats spruko į Ameriką, piktinasi vaikino motina. Tuo metu, miestelis ūžia nuo kalbų, kad kartą jau sukėlęs mirtiną avariją, policijos pareigūnas vėl bando išsisukti nuo atsakomybės ir kuria neįtikėtinas versijas.

Kita tema. Keliaukime į Holivudą ir Bangladešą - taip vadinami ir vieni baisiausių Lietuvos bendrabučių. Nesibaigiančios girtuoklystės, neprižiūrėti vaikai, sąvartynais paversti butai, užkalti tualetai, išdaužyti langai ir kone kas antrą dieną kviečiama policija – puiki vieta siaubo filmams kurti. Deja, tai - realybė. Čia auga ištisos kartos valstybės išlaikytinių. Dauguma tokių būstų gyventojų piktybiškai nemoka už socialinį prieglobstį, skolos siekia dešimtis tūkstančių. Ir net nesiruošia keisti savo įpročių.

„Specialus tyrimas“, ketvirtadienį, 19.30 per LRT televiziją.

Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...