captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Pradėsime nuo paieškų, kurios ilgus metus kelią nerimą vienai garbaus amžiaus moteriai. Zinaidai, toks moters vardas, iš tiesų galima tik pavydėti ir energijos, ir nepaisant amžiaus, gyvybingumo bei  ryžto. Regis, visur jos pilna, viską ji spėja. Tačiau kai ko vis nepajėgia įveikti. Neįstengia pati surasti tą, kuriam kadaise buvo nelyginant vyresnė sesuo ar draugė. Tą, kuris taip netikėtai tiesiog ėmė ir dingo iš jos artimųjų gyvenimo.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

O štai prieš šešerius metus narpliojome vienos jaunos moters paieškų prašymą. Nuo mažų dienų įvaikinta, ji težinojo ją pagimdžiusios moters vardą, pavardę ir tai, kad pagimdė ją būdama vos aštuoniolikos. Spėjo, kad buvo pirmas, bet ne paskutinis šios moters vaikas. Tad ir ieškodama, ko nors iš savų, turėjo galvoje galimus brolius ar seseris.

Kai tąsyk mums pavyko rasti jos biologinės šeimos pėdsakus, sužinojome, kad apmaudžiai pavėlavome - biologinė motina buvo palaidota vos prieš porą savaičių. Tačiau jau turėjome ką jos dukrai papasakoti, taip pat supažindinome ją su jaunesniuoju broliuku Airidu.

Sužinojome ir tai, kad būta dar vieno velionės sūnaus. Vadinasi,  dar vieno ieškančiosios brolio. Tačiau būtent jo tąsyk taip ir nepavyko rasti.  Šiandien jau žinome, kodėl?  Ir jeigu vienas jaunuolis, seniai norėjęs kreiptis į mūsų laidą, būtų žiūrėjęs visas mūsų laidas, šis pasakojimas galėtų būti papasakotas gerokai anksčiau.

Na o  prieš metus padėjome dviems jaunoms sesutėms. Dar prieš metus jos nė nežinojo, kad viena kitą turi. Vos prieš metus, baugščiai įsitempusios laukė, ką joms surasime ir apie ką papasakosime.

Ir štai dabar jau mes nutarėme pasiklausyti jų - kaip joms sekasi bendrauti? Ar spėjo pajusti, kad iš tiesų yra seserys?
 

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...