captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: Kaip susikurti grožį, žvelgiant į gyvenimą nevartojančio minimalisto akimis?

Kaip savomis rankomis pasistatyti namus? Kaip vartotojiškoje visuomenėje išsaugoti savo gyvensenos standartus? Alevtina Ščepanova, mados pasaulio profesionalė, sode skina savo pomidorus, puoselėja grakščius augalus ir pasakoja, kaip susikūrė tai, kuo didžiuojasi visa jos šeima.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Kaip savomis rankomis pasistatyti namus? Kaip vartotojiškoje visuomenėje išsaugoti savo gyvensenos standartus? Alevtina Ščepanova, mados pasaulio profesionalė, sode skina savo pomidorus, puoselėja grakščius augalus ir pasakoja, kaip susikūrė tai, kuo didžiuojasi visa jos šeima. Šiandien populiarioje sostinės vietoje apsilankę žmonės netiki savo akimis, kad per šešiolika metų kadaise buvęs šabakštynas virto prašmatniu namu, kuriame net baldų apmušalai megzti rankomis. Kaip susikurti grožį, žvelgiant į gyvenimą nevartojančio minimalisto akimis?

Kaip gyventi, ką valgyti, kur ieškoti tinkamų maisto produktų, kai sužinai, kad netoleruoji glitimo? Ne paslaptis, kad vieniems šis negalavimas atrodo mados reikalas, o kiti nuo jo siaubingai vargsta. Verslininkei Kristinai Pozingytei būtent glitimas sugadino daug gyvenimo. „Buvo dienų, kai nepajėgdavau atsikelti iš lovos ir niekas negalėjo padėti. Tik po šešerių metų medikai nustatė, kad blogos savijautos priežastis yra glitimas“, - pasakoja Kristina, net vadinta aikštinga balta varna. Pusę metų Amerikoje, pusę Lietuvoje gyvenanti moteris, norėdama padėti ir kitiems, savo asmenine patirtimi pradėjo dalytis internetiniame dienoraštyje ir sako, niekam nelinkinti to, ką patyrė pati.


„Stilius“ šeštadienį, 19.40 val. per LRT TV su Violeta Baubliene.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...