captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Paini ir sudėtinga pirmoji vakaro istorja.  Viena šeima ir dešimtmečius vienas apie kitą nieko nežinantys artimieji. Nežinantys net, kur, kokioje pasaulio šalyje šiandien galėtų vienas kitą rasti. Begalės susikaupusių klaustukų ir atsakymų paieškos. Paieškos, pradėtos narplioti prieš trylika metų. Tuomet, kai į laidą kreipėsi šios istorijos dalyvė Anelė, ieškanti tėvo artimųjų. Deja, apie tuos artimuosius Anelė nežinojo beveik nieko. Tik tiek, kad buvo girdėjusi, jog kadaise tėvas turėjo dvi seseris?
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Antroji vakaro istorija panardins į labai stiprių, prieštaringų jausmų dramą, užkrės  šios istorijos herojų išgyvenimais. Viena šeima ir į dvi šalis padalintas gyvenimas. Du  vieno lietuvio gyvenimo tarpsniai. Trumputis, menkai jo dukroms žinomas ir kitas - lig šio vakaro nuo jų nuslėptas, nepažįstamas.  Kaip, beje, ir pats tėvas.

Būtent tam, kad bent kiek labiau pažintų tėvą, kad primintų jam apie save ir pagaliau jį apkabintų, dvi jo dukros atskrido pas mus iš Rusijos, Žemutinio Novgorodo miesto. Tik ar galėjo jos numanyti, kas iš tiesų jų laukia Lietuvoje?

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...