captcha

Jūsų klausimas priimtas

Politinė komedija „Tegyvuoja Italija“ (Viva l'Italia)

Mikelė – įtakingas politikas, be skrupulų naudojantis savo padėtį asmeniniams ir šeimos reikalams tvarkyti. Tik sūnus Rikardas, dirbantis gydytoju vargšų ligoninėje, stengiasi vengti bet kokių ryšių su tėvu, o kitas sūnus Valerijus pretenduoja į stambios įmonės vadovo postą tik tėvo dėka, kaip ir duktė aktorė Siuzana, gaunanti vaidmenis tik dėl savo garsios pavardės.

Mikelė – įtakingas politikas, be skrupulų naudojantis savo padėtį asmeniniams ir šeimos reikalams tvarkyti. Tik sūnus Rikardas, dirbantis gydytoju vargšų ligoninėje, stengiasi vengti bet kokių ryšių su tėvu, o kitas sūnus Valerijus pretenduoja į stambios įmonės vadovo postą tik tėvo dėka, kaip ir duktė aktorė Siuzana, gaunanti vaidmenis tik dėl savo garsios pavardės. Ir štai vieną dieną Mikelė patiria širdies smūgį, po kurio pradeda kalbėti tik tiesą. Naujasis pokytis nepatinka nei jo partiečiams, nei šeimai, kuri staiga pradeda jausti visas tėvo įtakos praradimo pasekmes...

Italų kino apdovanojimas „David di Donatello“ geriausiai antro plano aktorei, „David di Donatello“ jaunimo apdovanojimas.

Režisierius Massimiliano Bruno

Vaidina: Raoul Bova, Ambra Angiolini, Michele Placido, Alessandro Gassman

Italija

2012

N-14

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...