captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Pirmųjų šio vakaro paieškų dalyvis, neįprastu, tokiu bibliniu vardu, Mozė, net nežino, kokios tiksliaI yra tautybės.  Nežino, kas jam tą vardą suteikė? Kodėl gimęs Maskvoje, atsidūrė Latvijoje?
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Pirmųjų šio vakaro paieškų dalyvis, neįprastu, tokiu bibliniu vardu, Mozė, net nežino, kokios tiksliaI yra tautybės.  Nežino, kas jam tą vardą suteikė? Kodėl gimęs Maskvoje, atsidūrė Latvijoje? Kodėl Latvijos ambasados Lietuvoje darbuotojai patarė jam kreiptis į mūsų laidą? Ir kokia yra ta didžioji Mozės svajonė, paskui kurią jis atkako į Lietuvą?

O ko gi ieško vidutinio amžiaus sulaukęs tauragiškis Edmundas? Kas jam yra žmogus, dėl kurio atskubėjo pas mus į studiją? Kodėl štai jau trisdešimt metų nuolat grįžta mintimis prie tų dienų, kurios juodu vienijo?

Laidos pabaigoje - dar viena švelnumo injekcija. Lygiai prieš metus pasakojome apie dukrą, ieškančią tėvo. Apie tėvą, daugiau kaip 20 metų nieko nežinojusį apie savo vaikus. Apie ilgesį laukimą ir dvejonę - ar tikrai ir dabar dukrai tebėra reikalingas?

Po metų ryžomės pasmalsauti, kaipgi jiems, tąsyk taip nedrąsiai susitikusiems, einasi šiandien?

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...