captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: regionų miestai po truputį virsta griuvėsiais

Masiškai iš Lietuvos į geresnio gyvenimo paieškas išvykstantys tautiečiai palieka tuščius namus, o regionų miestai po truputį virsta griuvėsiais. Kai kuriuose miesteliuose demografinė padėtis katastrofiška - per metus gimsta vos vienas vaikas.

Masiškai iš Lietuvos į geresnio gyvenimo paieškas išvykstantys tautiečiai palieka tuščius namus, o regionų miestai po truputį virsta griuvėsiais. Kai kuriuose miesteliuose demografinė padėtis katastrofiška - per metus gimsta vos vienas vaikas. Uždaromi darželiai ir mokyklos. Pagrindiniai nykstančių miestelių gyventojai - pensininkai, invalidai ir girtuokliai. 

Kita tema. Inteligentiški ramaus Vilniaus priemiesčio gyventojai jau antrus metus šiurpsta nuo kaimynystėje apsigyvenusių darbininkų iš užsienio. Jų kaimynas ėmėsi kambarių nuomos verslo ir į savo vienbutį namą įsileido dešimtis statybininkų, kurie anot gyventojų, triukšmą kelia ir baimę jų ramioje gatvelėje sėja. Gyventojai surinko parašus, kreipėsi į daugybę institucijų, tačiau skundai nepadeda: maža įstatymo spraga tokiam verslui leidžia klestėti.
 

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...