captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas:„Pavojingas metodas“ (A Dangerous method)

Filmas nukelia į Vieną Pirmojo pasaulinio karo išvakarėse ir pasakoja apie komplikuotus pradedančio psichiatro Karlo Jungo ir jo mokytojo Zigmundo Froido santykius. 

Vaidina: Viggo Mortensen, Michael Fassbender, Keira Knightley, Sarah Gadon, Vincent Cassel, André Hennicke, Arndt Schwering-Sohnrey, Mignon Remé, Mareike Carrière

Filmas nukelia į Vieną Pirmojo pasaulinio karo išvakarėse ir pasakoja apie komplikuotus pradedančio psichiatro Karlo Jungo ir jo mokytojo Zigmundo Froido santykius. Jungas bando praktiškai taikyti Froido metodus kurdamas savas teorijas, paremtas psichiškai nestabilių pacientų stebėjimais. Kai į jo kliniką atvežama serganti jauna rusė, abu mokslininkus šis atvejis labai sudomina. Nestabilios psichikos gražuolė Sabina atpalaiduoja paties Jungo užslėptas emocijas, vos šis ima analizuoti jos tamsią praeitį. Jo potraukis Sabinai vis stiprėja, bendravimas intensyvėja. Jis atranda savą būdą, kaip prieiti prie sergančių žmonių ir juos gydyti.

Filmas nominuotas „Auksiniam gaubliui“. Iš viso pelnė 17 apdovanojimų ir 27 nominacijas. Rodytas Vilniaus kino festivalio „Kino pavasaris“ programoje. 

Biografinė drama

Didžioji Britanija, Vokietija, Kanada, Šveicarija, JAV

2011

N-14

Režisierius: David Cronenberg

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close