captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mūsų gyvūnai“ kviečia susipažinti su paslaptinga šventųjų Birmos kačių veisle.

Laidoje „Mūsų gyvūnai“  – pakviesime susipažinti su nepaprastai meiliais ir draugiškais keturkojais.

Laidoje „Mūsų gyvūnai“  – pakviesime susipažinti su nepaprastai meiliais ir draugiškais keturkojais. Anglų sprigerspanieliai nėra linkę pirmauti ar būti agresyvūs, tačiau puikiai sugeba įgyvendinti savo norus.

Legendos apie rytiečių paprotį garbinti kates išliko iki pat šių dienų. Katės – gracingumo ir meilumo simbolis. Paslaptinga šventųjų Birmos kačių veislė yra tobulas šių savybių dermės pavyzdys. Ši mėlynakė šventikų sielų sergėtoja garbinta ne vien žmonių – šalia jos nuolat tupėjo vyriausiojo dvasininko katinas Sinhas. Geltonose jo akyse atsispindėjo auksinė deivės statula, o snukutis, uodega ir letenos buvo rusvos tarsi žemė, ant kurios jis stovėjo. Sinhas niekuomet nesitraukė nuo savo šeimininko. Jeigu jaučiatės vieniši, šios katės draugija pasirūpins.

Skruzdėlių yra tiek daug, kad pagal savo svorį jos prilygsta visos žmonijos svoriui. Jos gali tapti ir naminiu gyvūnu, tiesa, tuo niekas nesidžiaugia. Skruzdės darbininkės per dieną užmiega apie 250 kartų, o motinėlė per dieną užmiega 90 kartų, bet miega po 6 minutes. Tokie miego skirtumai paaiškina motinėlių ilgaamžiškumą.

Naudinga informacija ir įdomybės laidoje „Mūsų gyvūnai“ – sekmadienį, 11.30 per LRT televiziją,  laidoje „Mūsų gyvūnai“. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...