captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Ne vienerius metus buvę Telšių septynmetės mokyklos bendramoksliai renkasi į klasės susitikimus. Kad ir kiek metų nuo tų laikų būtų praėję. Tačiau vienos mokslo draugės, Aldutės Čepulytės, vis nesutinka. 
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Ne vienerius metus buvę Telšių septynmetės mokyklos bendramoksliai renkasi į klasės susitikimus. Kad ir kiek metų nuo tų laikų būtų praėję. Tačiau vienos mokslo draugės, Aldutės Čepulytės, vis nesutinka. Tegali prisiminti ją iš senų nuotraukų ir kaskart vis gūžtelėti - kur ji šiandien?

O štai ponas Mindaugas, sutikęs gyvenimo rudenį, suskubo ieškoti tų, su kuriais prieš 50 metų, Maskvoje, buvo ruošiami tapti sovietinės armijos seržantais. Baigę mokslus likimo draugai buvo išskirstyti kas kur. Ir kai Mindaugui parūpo sužinoti bendradalių likimą, išaiškėjo, kad  delsiant galima labai apmaudžiaI pavėluoti. Kad kai ko iš anų dienų draugų  jau nėra gyvų.

Kitas paieškas galima būtų pavadinti pirmosios, arba didžiosios, gyvenimo meilės paieškomis. Paieškos, dėl kurių Latvijoje gyvenantis Aleksandras jau ne vienerius metus nuolat skambindavo mums, rašydavo ilgiausius laiškus, nuolat neduodavo ramybės ir dėl kurių, nepaisydamas garbaus amžiaus, vieną dieną pats atvyko į Lietuvą.

Laidos pabaigoje - labai jautri vienos šeimos istorija. Kadaise Rusijoje, Kaliningrado srityje, susikūrė rusaitės Anos ir  lietuvio Antano šeima. Netrukus jiedu susilaukė dviejų sūnų: Romualdo ir jaunėlio Jevgenijaus. Šiandien jau nėra prasmės mintyti, kodėl vieną dieną ši šeima iširo? Kodėl tėvas išvyko, palikęs sūnus žmonai? Kaip būtų, jeigu tąsyk  būtų pasIelgta kitaip? Ir pagaliau kodėl sūnūs ir tėvas, daugybę metų vienas apie kitą galvoję, daugiau niekada taip ir nepasimatė?

Vedėja Palmira Galkontaitė

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...