captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Trijų šeimų likimai ir trys painios paieškų istorijos
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Trijų šeimų likimai ir trys painios paieškų istorijos

Viskas, ką Daiva, pirmosios vakaro istorijos iniciatorė, prisimena apie tą, kurios ieško - tai baltapūkė žydraakė mergytė iš jos vaikiškų vizijų. Vienintelė pusseserė, apie kurią daug metų jos šeimoje nežino niekas. Girdėjo kalbas, kad paimta iš gimdytojų, pusseserė pateko į kitą šeimą. Tačiau visa tai tebuvo nuogirdos, spėlionės ir nieko, kas padėtų prie jos priaartėti...

O štai Airijoje gyvenanti Gintarė į gimtąjį Birštoną atvyko žinodama, kad čia jos niekas nelaukia. Vis retesnės tampa jos viešnagės Lietuvoje ir vargu, ar leistųsi į šią kelionę šiemet, jeigu ne vienas keistas laiškas... Laiškas iš žmogaus, kuris ją, savą dukrą, prisiminė tik po 33-jų metų. Laiškas, kuris sujaukė Gintarės mintis, atgaivino seniai migla aptrauktus prisiminimus ir paskatino ieškoti tų, kuriuos galbūt dar turi.

Paskutinės istorijos herojė Simona tik prieš šešerius metus sužinojo, kad turi seserį. To paties tėvo dukrą. Nežinojo nei jos vardo, nežinojo nei kur ar kaip gyvena, tačiau panūdo kuo skubiau pažinti. Ypač po to, kai palaidojo beveik nepažinotą, tačiau joms abiems gyvybę dovanojusį, tėvą. O kadangi jaunystė visuomet nekantrauja, neilgai svarsčiusi puolė skambinti mums. Kas bus, tas - bent jau būsime viena kitą pamačiusios - tikino.

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Nacionalinė paieškų tarnyba

Pirmadienį, 19.30 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...