captcha

Jūsų klausimas priimtas

Romantinė komedija „Vidurnaktis Paryžiuje“ (Midnight in Paris)

Jauna pora – Gilas ir Ines drauge su merginos tėvais išvyksta atostogų į Paryžių. Vyrukas rašo scenarijus Holivudui, tačiau tylomis svajoja sukurti romaną.

Jauna pora – Gilas ir Ines drauge su merginos tėvais išvyksta atostogų į Paryžių. Vyrukas rašo scenarijus Holivudui, tačiau tylomis svajoja sukurti romaną. Tad jam  atostogos – galimybė pasisemti įkvėpimo tiesiai iš Paryžiaus, kur gyveno ir kūrė daugybė menininkų ir rašytojų. Tuo tarpu Ines – tipiška turistė amerikietė. Jai Paryžius – didelis muziejus, kurį privalu aplankyti, o kartu egzotiška parduotuvė. Jis norėtų gyventi Paryžiuje, ji – tipiškame Amerikos pasiturinčiųjų priemiestyje. Vieną vakarą klajodamas po naktinį Paryžių Gilas pasiklysta. Laikrodžiui mušant dvyliktą jis prisėda ant laiptelių. Tą pačią akimirką šalia sustoja senas automobilis ir linksma kompanija pakviečia jį važiuoti kartu. Įsėdęs net nustėrsta iš netikėtumo: naujieji jo draugai – Skotas ir Zelda Ficdžeraldai. O nakties staigmenos tęsiasi. XX amžiaus pradžios įžymybės keičia viena kitą, o aplink liejasi džiazas ir vynas... Kitą naktį Gilas nusprendžia kartu pasiimti ir Ines. Tačiau mergina įsitikinusi, kad sužadėtiniui pasimaišė protas ir palieka slampinėti vieną. Kai laikrodis išmuša dvyliktą, Gilas vėl atsiduria 1920-ųjų Paryžiuje. Tuo tarpu realiame gyvenime Ines ir būsimieji Gilo uošviai pradeda niršti dėl vyruko naktinių klajonių; Ines tėvas net nusamdo privatų detektyvą. Tačiau vaikinas nė nemano to atsisakyti.

Juosta pelnė „Oskarą“ ir „Aukso gaublį“ už geriausią originalų scenarijų. Iš viso surinko 23 tarptautinius kino apdovanojimus ir 96 nominacijas.

Ispanija, JAV, Prancūzija

2011

N-14

Režisierius: Woody Allen

Vaidina: Owen Wilson, Rachel McAdams, Kurt Fuller, Mimi Kennedy, Michael Sheen, Carla Bruni, Tom Hiddleston, Alison Pill, Corey Stoll, Marcial Di Fonzo Bo, Kathy Bates, Adrien Brody, Marion Cotillard, Adrien De Van, Gad Elmaleh

 Vidurnaktis Paryziuje
(2011) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...