captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: dvi labai netikėtos atomazgos

Prieš mėnesį rodėme graudų senyvos moters, motinos, prašymą surasti jos dukrą. Kadaise Zitą Špiliauskaitę, gimusią 67-ųjų liepos aštuntąją. Stasė, toks moters vardas, tikino mus, kad prieš daug metų dukra iš jos buvo pagrobta.   
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Prieš mėnesį rodėme graudų senyvos moters, motinos, prašymą surasti jos dukrą. Kadaise Zitą Špiliauskaitę, gimusią 67-ųjų liepos aštuntąją. Stasė, toks moters vardas, tikino mus, kad prieš daug metų dukra iš jos buvo pagrobta. Neva dukters pagrobėjai reikalavo iš jos, varganai gyvenusios moters, išpirkos, kurios ji tiesiog nepajėgė sumokėti. Ir kad neva be tos išpirkos Stasė nebuvo prileista prie dukrelės.

Po laidos sulaukėme išties nemažai skambučių. Ir kaip netikėta buvo tai, kad visų skambinusiųjų pasakojimai vieningai prieštaravo tam, ką kalbėjo, kuo mus tikino dukros ieškanti Stasė. Kokios gi tad išpirkos ir kas iš ko reikalavo?

Kita vakaro istorija pradėta nagrinėti daugiau nei prieš dešimtį metų. Prieš trejus metus laidos studijoje susitiko trys vienos motinos dukros ir jų teta Danutė. Tąsyk išeidama iš studijos, meiliai glausdama prie savęs dukterėčias, Danutė paprašė mūsų surasti dar tris, vyriausiuosius, sesers Genoefos paliktus vaikus. Lyg dabar, po daugel metų, bandytų išpirkti sesers kaltę.

Apie tuos, vyriausiuosius, Danutė nežinojo nieko. Prisiminė tik vardą vienos mergaitės, sesers augintos  iki 6 mėnesių. Elvyra. Tai dėl jos, tos, kurią matė, kurią laikė ant rankų, nepaliaujamai kraujavo Danutės širdis.

Tačiau nei Danutė, nei mes patys nesitikėjome to, ką sužinosime ir aptiksime, tęsdami Danutės sesers, Genoefos, išbarstytų vaikų paieškas.

Lapkričio 26 d. 18.55 val. per LRT televiziją. Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...