captcha

Jūsų klausimas priimtas

Trileris „Siuvėjas iš Panamos“ (The Tailor of Panama)

Britų specialiųjų tarnybų agentas Endis Osnardas gauna užduotį Panamoje. Jam čia nelabai patinka, todėl vyrukas mėgina kuo greičiau rasti kokią nors priežastį ir sukelti skandalą, kuriuo susidomėtų specialiųjų tarnybų vadovai.

Britų specialiųjų tarnybų agentas Endis Osnardas gauna užduotį Panamoje. Jam čia nelabai patinka, todėl vyrukas mėgina kuo greičiau rasti kokią nors priežastį ir sukelti skandalą, kuriuo susidomėtų specialiųjų tarnybų vadovai. Netrukus jo dėmesį patraukia nelabai skaidrus ir gerokai korumpuotas Panamos kanalo privatizavimas. Šnipas nebūtų geru šnipu, jei nerastų žmogaus, galinčio teikti reikiamą informaciją. Jo taikiniu tampa kuklus tautietis Haris Pendelis, kuris praeityje yra pridaręs negerų darbelių, bet jau atsėdėjęs savo laiką už grotų ir dabar ramiai darbuojasi Panamoje siuvėju. Jo žavioji žmona amerikietė nesėkmingos ir neapgalvotos investicijos dėka praranda beveik visą šeimos sukauptą turtą. Dėl tos pačios priežasties Haris prasiskolina bankui 50 tūkstančių JAV dolerių. Susikaupusią problemėlę pasisiūlo uždangstyti dosnusis Osnardas, bet ne už dyką. Bėdon patekęs siuvėjas turės sekti savo žmoną, kuri yra britų slaptąjį agentą dominančio Panamos kanalo direktoriaus pavaduotoja, ir rinkti įvairią su tuo darbu susijusią informaciją.

Filmas rodytas tarptautiniame Berlyno kino festivalyje.

JAV, Airija

2001

N-7

Režisierius: John Boorman

Vaidina: Pierce Brosnan, Geoffrey Rush, Jamie Lee Curtis, Leonor Varela, Brendan Gleeson, Harold Pinter, Catherine McCormack, Daniel Radcliffe, Mark Margolis

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...