captcha

Jūsų klausimas priimtas

Istorinė drama „Kraujo broliai“ (Blutsbrüder Teilen Alles / Friends Forever)

Trylikamečiams draugams Aleksui ir Feriui nacių pradėtas karas – tarsi jaudinantis žaidimas. Tai nestebina, nes gyvena jie atokiame mieste, kurį sąjungininkų bombonešiai ignoruoja.

Trylikamečiams draugams Aleksui ir Feriui nacių pradėtas karas – tarsi jaudinantis žaidimas. Tai nestebina, nes gyvena jie atokiame mieste, kurį sąjungininkų bombonešiai ignoruoja. Vienintelis įdomesnis dalykas už skraidančių priešo lėktuvų stebėjimą yra degantis troškimas atskleisti seksualines paslaptis su ugningąja Roza. Bet kai bombos iš tiesų ima kristi ant jų mažo miestelio, laukti karo pabaigos Feris išsiunčiamas į čekų kurortą. Kartu su juo pabėga ir Aleksas. Gražiai dainuojantis  Aleksas iš karto priimamas dainuoti berniukų chore, jis ragina priimti ir Ferį. Juk jiedu kraujo broliai ir dalijasi viskuo. Nemalonumai prasideda iškart vos jiems atvykus, o kai Aleksas pakeičia hitlerjugendo „sarginį šunį” kaip pagrindinis solistas, padėtis dar paaštrėja. Dar blogiau tai, kad Aleksas sužino esąs žydas, mat choras ruošiasi koncertui, į kurį planuoja atvykti Hitleris. Berniukai įtraukiami į intrigų ir pavojų pasaulį, o kartu į drąsios ir gražios partizanės Helenkos lovą. Tiek karo, tiek siautėjančių hormonų veikiami Aleksas ir Feris išgyvena unikalų brendimo nuotykį.

Istorinė drama

Austrija, Vokietija, Rumunija

2012

N-14

Režisierius: Wolfram Paulus

Vaidina: Udo Samel, Lorenz Willkomm, Johannes Nussbaum, Benedikt Hosl, Daniela Nane, Felix Jancik, Franziska Weisz, Susanne Lothar, Andrei Voicu

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...