captcha

Jūsų klausimas priimtas

Biografinė drama „Karlas ir Berta“ (Carl and Bertha)

Filmas sukurtas remiantis Karlo ir Bertos Bencų gyvenimu. XIX amžiaus pabaigos Vokietija. Sulaukęs devyniolikos Karlas išmoksta važiuoti dviračiu ir būtent tada jam gimsta mintis sukurti savaeigį vežimą, važiuojantį be arklio.

Filmas sukurtas remiantis Karlo ir Bertos Bencų gyvenimu. XIX amžiaus pabaigos  Vokietija. Sulaukęs devyniolikos Karlas išmoksta važiuoti dviračiu ir būtent tada jam gimsta mintis sukurti savaeigį vežimą, važiuojantį be arklio. Niekas jo idėjomis netiki, išskyrus vienintelę Bertą Ringer. Mergina nebijo žvilgtelti į ateitį  ir dalintis su mylimuoju likimo lemtais sunkumais. Imdamasis tokio verslo Bencas rizikavo visu savo turtu, tačiau jam padėjo ne tik tikėjimas automobilio perspektyvomis, bet ir šeimos parama. Benco žmona Berta pirmoji pasaulyje nukeliavo savo vyro sukonstruotu automobiliu 100 kilometrų aplankyti savo motinos – tai buvo geriausia reklama. Paskutiniais XIX amžiaus metais Karlo Benco kompanija buvo didžiausia automobilių gamintoja.

Drama

Vokietija

2011

N-7

Režisierius: Till Endemann

Vaidina: Felicitas Woll, Ken Duken, Hansjürgen Hürrig, Michou Friesz, Alexander Beyer, Jürgen Schornagel, Johann von Bülow, Hannes Hellmann, Benno Bings

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...