captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vokiečių istorinis mini serialas „Tanbachas – vieno kaimo likimas“ (3 dalys) (Tannbach – Schicksal eines Dorfes / The Line Of Separation )

Miodlaroito kaimelis, esantis 20 kilometrų nuo Berlyno, vadinamas „mažuoju Berlynu“. Kaip ir sostinė, jis keturis dešimtmečius buvo padalytas į dvi dalis. Šia Bavarijos ir Tiuringijos pasienio vietove tekantis upelis Tanbachas ilgus metus iš abiejų pusių buvo saugomas kariuomenės. Netrukus čia iškilo tvora ir buvę kaimynai jau nebegalėjo net pasilabinti.

Vaidina: Henriette Confurius, Jonas Nay, Nadja Uhl, Heiner Lauterbach, Martina Gedeck, Alexander Held, Ludwig Trepte, Natalia Worner, Ronald Zehrfeld, Florian Brückner, Maria-Victoria Dragus, Senta Auth, Peter Schneider, Karel Dobry

Miodlaroito kaimelis, esantis 20 kilometrų nuo Berlyno, vadinamas „mažuoju Berlynu“. Kaip ir sostinė, jis keturis dešimtmečius buvo padalytas į dvi dalis. Šia Bavarijos ir Tiuringijos pasienio vietove tekantis upelis Tanbachas ilgus metus iš abiejų pusių buvo saugomas kariuomenės. Netrukus čia iškilo tvora ir buvę kaimynai jau nebegalėjo net pasilabinti. Griuvus didžiajai Berlyno sienai, netrukus buvo nugriauta ir mažojo kaimelio tvora. Paliktas nedidelis plotelis tapo turistų lankoma vieta, o 1994-aisiais čia įkurtas muziejus. Mini serialas pasakoja kelių kaimelio šeimų likimus. Iš pradžių Tanbachas tampa amerikiečių okupacijos zona, paskui sovietų, o 1946-ųjų vasarą du galiūnai ją pasidalija. Gyventojai turi išspręsti dilemą – kaip tokioms aplinkybėms privertus gyventi dviejose skirtingose Vokietijose. Vieni jų pasirenka vieną, kiti kitą pusę, treti bando laviruoti, taikytis prie kiekvienos valdžios ir gauti iš to naudos.

Istorinis mini serialas

2015 

Vokietija 

N-14

Režisierius: Alexander Dierbach

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...