captcha

Jūsų klausimas priimtas

Fantastinis siaubo trileris „Drakonas“ (Wyvern)

Nedidelio Aliaskos miestelio gyventojai rengiasi kasmetinei saulėgrįžos šventei. Kai dingsta keletas žmonių ir randami sumaitoti jų palaikai, visi pamano, kad tai lokio grizlio darbas. Tačiau netrukus paaiškėja, kad žmones medžioja skraidantis drakonas. Iki tol jis snaudė ledynuose, bet kai ledai dėl šylančio klimato ėmė tirpti, pabaisa išsilaisvina.

Nedidelio Aliaskos miestelio gyventojai rengiasi kasmetinei saulėgrįžos šventei. Kai dingsta keletas žmonių ir randami sumaitoti jų palaikai, visi pamano, kad tai lokio grizlio darbas. Tačiau netrukus paaiškėja, kad žmones medžioja skraidantis drakonas. Iki tol jis snaudė ledynuose, bet kai ledai dėl šylančio klimato ėmė tirpti, pabaisa išsilaisvina. Ir pradeda žmonių medžioklę, o jo lizde jau bręsta sparnuoti palikuoniai. Prasideda kova dėl išlikimo. Vienas iš miestelio svečių, Džeikas, laukiantis draudimo išmokos už avarijoje sudaužytą sunkvežimį, nutaria pavogti iš lizdo vieną kiaušinį ir pasidaryti jauką grobuoniui. Su kitais išsigelbėjusiais jis ruošiasi atakuoti bestiją, kad išgelbėtų miestą.

Vaidina: Nick Chinlund, Erin Karpluk, Barry Corbin, Elaine Miles, Tinsel Korey, Simon Longmore, John Shaw, Karen Austin, David Lewis, Don S. Davis

Fantastinis siaubo trileris

Kanada, JAV

2009

N-14

Režisierius: Steven R. Monroe

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...