captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Gėda“ (Shame)

Brendonas – trisdešimtmetis vyriškis, susikūręs gerą gyvenimą Niujorke. Nors aplinkiniams atrodo šaltas intravertas, viduje jis pakvaišęs dėl sekso ir vienos nakties nuotykių.

Brendonas – trisdešimtmetis vyriškis, susikūręs gerą gyvenimą Niujorke. Nors aplinkiniams atrodo šaltas intravertas, viduje jis pakvaišęs dėl sekso ir vienos nakties nuotykių. Griežtai sudėliotas Brendono gyvenimo ritmas ima strigti, kai nieko nepranešusi atvyksta jo aikštinga ir neurotiška sesuo Sisi. Jos trikdantis įsiveržimas į brolio gyvenimą dar labiau stumia Brendoną nerti į tamsų Niujorko pasaulį. Vyras bando išvengti sesers noro užmegzti ryšį, nes jam nemalonūs prisiminimai, kuriuos ji kelia.

Aktorius M. Fasbenderis nominuotas „Aukso gaubliui“, filmas pelnė 2 Europos akademijos prizus (už operatoriaus darbą ir montažą), 4 Venecijos kino festivalio apdovanojimus ir dar keliolika kitų prizų. Iš viso 27 kino prizai ir 52 nominacijos.

Drama

Didžioji Britanija

2011

S

Režisierius: Steve McQueen

Vaidinai: Michael Fassbender, Carey Mulligan, James Badge Dale, Nicole Beharie, Alex Manette, Lucy Walters, Hannah Ware, Elizabeth Masucci, Loren Omer.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...