captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Šerlokas. Baskervilių šuo“ (The Hounds of Baskerville)

Henris Naitas prašo Šerloko Holmso pagelbėti  išnarplioti jo painius reikalus. Vaikystėje jis matė, kaip jo tėvas žuvo nuo gigantiško šuns pabaisos. Nuo tada Henrį persekioja naktiniai košmarai, o dabar dar ir užpuolė  baisios nuojautos.  

Henris Naitas prašo Šerloko Holmso pagelbėti  išnarplioti jo painius reikalus. Vaikystėje jis matė, kaip jo tėvas žuvo nuo gigantiško šuns pabaisos. Nuo tada Henrį persekioja naktiniai košmarai, o dabar dar ir užpuolė  baisios nuojautos. Šerlokas ir Votsonas vyksta į Henrio dvarą Dartmure. Netoli jo įsikūrusi karinė bazė „Baskervilis“, kur vyksta slapti eksperimentai. 

Serialas pelnė 12 BAFTA apdovanojimų kaip geriausias draminis serialas – už geriausią scenarijų, garsą, montažą, grimą; už antraplanį vyro vaidmenį apdovanotas aktorius Martinas Frimanas. Nominuotas už geriausia vyro vaidmenį, operatoriaus darbą, režisūrą, muziką, dailininko darbą, pelnė įvairių žiūrovų prizų, nominuotas 17-ai EMMY apdovanojimų. Iš viso sulaukė 23 apdovanojimą ir 21 nominacijos. Įtrauktas į geriausio pasaulio serialų dešimtuką. 

Detektyvinis serialas

Didžioji Britanija

2010

N-7

Režisieriai: Paul McGuigan, Euros Lyn, Coky Giedroic ir kt.

Vaidina: Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs, Rupert Graves, Loo Brealey, Mark Gatiss, Andrew Scott, Vinette Robinson, Tanya Moodie, Jonathan Aris  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...