captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Šerlokas. Skandalas Belgravijoje“ (A Scandal in Belgravia)

Holmsas ir daktaras Votsonas imasi tirti subtilią šantažo bylą, keliančią grėsmę monarchijai. Nusikaltimo gijos veda prie tarptautinių teroristų ir prie jokių skrupulų neturinčių CŽV agentų.   

Holmsas ir daktaras Votsonas imasi tirti subtilią šantažo bylą, keliančią grėsmę monarchijai. Nusikaltimo gijos veda prie tarptautinių teroristų ir prie jokių skrupulų neturinčių CŽV agentų. Sekliai atskleidžia britų vyriausybės viršūnėse rezgamą sąmokslą. Šerlokas Holmsas pradeda intelektualią dvikovą su Iren Adler – tokia pat negailestinga ir genialia lošėja, kaip ir jis pats. 

Serialas pelnė 12 BAFTA apdovanojimų kaip geriausias draminis serialas – už geriausią scenarijų, garsą, montažą, grimą; už antraplanį vyro vaidmenį apdovanotas aktorius Martinas Frimanas. Nominuotas už geriausia vyro vaidmenį, operatoriaus darbą, režisūrą, muziką, dailininko darbą, pelnė įvairių žiūrovų prizų, nominuotas 17-ai EMMY apdovanojimų. Iš viso sulaukė 23 apdovanojimą ir 21 nominacijos. Įtrauktas į geriausio pasaulio serialų dešimtuką. 

Detektyvinis serialas

Didžioji Britanija

2010

N-7

Režisieriai: Paul McGuigan, Euros Lyn, Coky Giedroic ir kt.

Vaidina: Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs, Rupert Graves, Loo Brealey, Mark Gatiss, Andrew Scott, Vinette Robinson, Tanya Moodie, Jonathan Aris  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...