captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kodėl Liuksemburge beveik nėra imigrantų?

Buvusi šimtalangių šaškių čempionė vadovauja Liuksemburgo lietuvių bendruomenei. „Tai išskirtinė bendruomenė, nes Liuksemburgas – viena iš turtingiausių pasaulio šalių“, – pasakoja Eglė Jurienė ir dėsto tai, kas daugelį Lietuvoje gyvenančiųjų galėtų gerokai nustebinti.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

„Maisto kainos čia panašios kaip Lietuvoje, bet algos bene didžiausios pasaulyje ir pirmos Europoje. Tarptautinių santykių ir politikos specialistė nesikliauja nuogirdomis ir atvirai pasakoja apie liuksemburgietišką gyvenimo būdą. Kokių profesijų žmonės nykštukinėje šalyje yra labiausiai gerbiami? Ir kodėl Liuksemburge beveik nėra imigrantų?

Apie žolių magiją šiais laikais kalbėti labai populiaru. O Zitos Mikoliūnienės šeimoje nerastume jokių Ceilono, kiniškų ar indiškų arbatų. Moteris tiki, jog jų gerti nevalia ir atvirai dėsto, kas kenksminga atvežtinėse arbatose. „Kam vartoti neaiškius gėrimus, jei Lietuvoje, vos ne prie dažno namų – žolelių plantacijos. Ekologiškų, gerai pažįstamų ir pačių įvairiausių“, – sako augalų reikšmes išmananti moteris. Iš kur tos žinios? Zita pasakoja, kaip pomėgis rinkti žoleles, atsiradęs dar vaikystėje, po keliasdešimt metų virto pragyvenimo šaltiniu. Ką gali žolės ir kaip žolių arbatos gali pakeisti savijautą, anot žmogaus, visą gyvenimą skyrusio žolėms?
 

„Stilius“ – trečiadienį, birželio 1 d., 21.30 per LRT TV su Violeta Baubliene.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...